2018 yılından itibaren hizmet veren firmamız üzerinden 7/24 çekici hizmeti alabilirsiniz. Firma Ümraniye ve semt bölgelerinde çekici hizmeti vermekte olup en önemli öncelliği müşteri memnuniyetidir. Firmamız kaskolu bir şekilde çekici hizmeti verdiği için müşteriler tarafından daha çok talep görmektedir. Sadece otomobil değil kamyon kamyonet gibi araçlar üzerinde çekici ve oto kurtarma hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Desteklerimiz arasında motorsiklet taşıma, karavan taşıma vinç hizmetlerimizde bulunmaktadır.

  • Bizleri arama yaptıktan sonra yapılacak işlemler;
  • Aracınızın dörtlülerini yakıp uygun bir yere çekip aracın arkasına aydınlatıcı bir ışık koymak
  • Bizleri arama yapıp bulunduğunuz konumu tam olarak belirtip eğer konum tam olarak bilinmiyor ise bizlere konum göndermeniz.

Ümraniye oto çekici

Bizler gelene kadar araca bir müdahalede bulunmamasıdır.

Belirtilen işlemler yapıldıktan sonra diğer işlemler ile ilgili tecrübeli ekibimiz olay yerinde güvenlik önlemi alıp karşı taraf ile sorun yaşanmaması için aracın durumunu resim  çekip çekici hizmeti sizlere sunmaktayız.

Ümraniye çekici

Firmamız 7/24 hizmetlerini siz değerli müşterilerine Ümraniye ve alt semtlerinde sunmaktadır. Ekibimiz Ümraniye bölgesinde olduğu için sizlere hızlı ve uygun fiyatlara çekici hizmeti vermekteyiz. Bizlerin en temel amacı müşteri memnuniyetidir. Memnun kalan müşteriler tarafından bizler tercih edilmeye devam ediyor ve sizler sayesinde büyümeye devam etmektedir.

Ümraniye Çekici 7/24 Oto kurtarma çekici hizmetimizden profesyonel şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Yaman Evler, 34768 Ümraniye/İstanbul

info@umraniyeotocekici.net
0554 194 23 53
umraniyeotocekici.net

 

 

Call Now ButtonTIKLA ARA